Затверджую: Начальник ЦЗ – голова громади (підпис) А. Кульчинський

«05» травня 2021 року

Протокол № 13 позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (дистанційно через мережу Інтернет з використанням відповідних технічних засобів) від 05 травня 2021 року

 Засідання провів голова міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Кульчинський Андрій Богданович.

 Присутні: Члени комісії (за окремим списком).

 Порядок денний:

І. Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації через гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

ІІ. Про приведення джерел зовнішнього протипожежного водопостачання (пожежних гідрантів) міста Трускавець у технічно справний стан та їх обладнання покажчиками.

Слухали:

І. Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації через гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

Кульчинський А.Б – міський голова, голова міської комісії ТЕБ і НС, який довів присутнім ситуацію з покращенням епідемічної ситуації із розповсюдженням коронавірусної інфекції COVID-19 на території Трускавецької територіальної громади.

Комісія вирішила:

1.1. Інформацію голови міської комісії ТЕБ і НС А.Кульчинського взяти до відома.

1.2. Продовжити дотримуватись до 30 червня 2021 року включно на адміністративній території Трускавецької територіальної громади карантинних обмежень визначених постановою КМ України від 09 грудня 2020 року № 1236 із змінами та доповненнями, де згідно рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19, а також п. 1.4. позачергового засідання (протокольне рішення № 12 від 26.04.2021 року) міської комісії з питань ТЕБ і НС .

1.3. У зв’язку з покращенням епідемічної ситуації із розповсюдженням коронавірусної інфекції COVID-19 на території Трускавецької територіальної громади дозволити наступні пом’якшення, а саме:

– Починаючи з 06 травня 2021 року дозволити діяльність фітнес-центрів та спортивних залів з відвідувачами у залі з розрахунку одна особа на 5 кв. метрів загальної площі приміщення з дотриманням всіх протиепідемічних вимог до відповідної діяльності, встановлених МОЗ України та Головним державним санітарним лікарем України.

1.4. У разі (покращення/погіршення показників) визначених рішенням МОЗ України/Державної комісії з питань ТЕБ та НС на території Трускавецької територіальної громади, встановлюється наступний рівень («зелений», «помаранчевий» та/або «червоний») епідемічної небезпеки поширення COVID-19 з дотриманням визначених постановою КМУ № 1236 від 09.12.2020 року із змінами та доповненнями вимог та обмежень (заборон) для кожного рівня окремо, що є обов’язковими до негайного виконання всіма суб’єктами господарювання громади (незалежно від форми власності та підпорядкування).

1.5. Дрогобицькому міському управлінню Держпродспоживслужби у Львівській області спільно з відділенням поліції № 2 Дрогобицького РВП ГУ НП України у Львівській області посилити контролюючі заходи щодо дотримання протиепідеміологічних заходів на території Трускавецької територіальної громади.

Термін виконання – постійно, на весь час дії карантину або до особливого розпорядження / рішення комісії.

Слухали:

ІІ. Про приведення джерел зовнішнього протипожежного водопостачання (пожежних гідрантів) міста Трускавець у технічно справний стан та їх обладнання покажчиками.

(Доповідає – Несенюк В.О. – Начальник 7 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Львівській області, майор служби ЦЗ).

Виступили:  

Несенюк В.О. – начальник 7 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Львівській області, майор служби ЦЗ;

Бучкович Р.Я. – директор ТОВ «Трускавецький водоканал».

Вирішили:

2.1. Інформацію представника 7 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Львівській області «Про технічний стан зовнішніх протипожежних вододжерел» прийняти до відома.

2.2. Управлінню ЖКГ і Б Трускавецької міської ради спільно з ТОВ “Трускавецький водоканал” враховуючи пропозиції 7 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Львівській області до 20 травня 2021 року внести зміни в програму відновлення пожежних гідрантів на території міста Трускавця на 2021 рік, враховуючи, що відповідно до поданої інформації 13 пожежних гідрантів демонтовано, 8 пожежних гідрантів, які обліковуються в 7 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Львівській області, не виявлено.

Забезпечити виконання програми в першу чергу на вулицях Суховоля, Городище, Воробкевича, Стуса, Стебницька, Данилишиних, оскільки вони являються безводними ділянками, що в свою чергу ускладнює пожежно-рятувальним підрозділам виконання завдань за призначенням.

2.3. Директору ТОВ «Трускавецький водоканал» (Р. Бучковичу):

2.3.1. Провести заходи з усунення виявлених під час весняної перевірки недоліків, а саме:

– провести до 01 вересня 2021 року ремонтні роботи 28 несправних пожежних гідрантів на території міста Трускавець згідно переліку (додається), виконання робіт, що потребують пошкодження елементів благоустрою, погодити з УЖКГ і Б Трускавецької міської ради.

– провести роботи по заміни чи обґрунтованому списанню 13 демонтованих пожежних гідрантів та 8 пожежних гідрантах, які не виявлено.

2.3.2. Встановити до 01 вересня 2021 року вказівники наявних пожежних гідрантів на території міста Трускавець згідно переліку (додається) та встановлювати вказівники пожежних гідрантів під час монтажу нових пожежних гідрантів на місці демонтованих.

2.3.3. Провести поновлення маркування місць розміщення пожежних гідрантів міста Трускавець згідно вимог п.3. Розділу ІІ наказу МВС України від 15.06.2015 № 696 “Інструкція про порядок утримання, обліку та перевірки технічного стану джерел зовнішнього протипожежного водопостачання”.

2.3.4. При прокладанні нових мереж водопостачання передбачати встановлення на них нових пожежних гідрантів згідно вимог нормативних документів, включати в комісії по перевірці справності новозмонтованих пожежних гідрантів та постановки їх на облік представників 7 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Львівській області.

2.3.5. Інформувати в письмовій формі 7 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Львівській області та міську комісію з питань ТЕБ та НС про виконання протягом 2021 року заходів (перелік робіт, витрачені фінансові кошти на ці роботи, із обов’язковим повідомленням адреси розташування пожежних гідрантів на яких проводились відповідні роботи тощо) по ремонту та встановленню пожежних гідрантів, їхніх покажчиків на території міста Трускавець.

2.4. Суб’єктам господарювання (незалежно від форми власності) м. Трускавець вжити заходів (в тому числі фінансового характеру) для утримання у справному стані чи відновлення засобів протипожежного захисту (в тому числі об’єктових пожежних гідрантів, пожежних водоймищ) на підзвітній території, недопущення їх використання не за призначенням.

Голосували: «за» – 18; «проти» – 0; «утримались» – 0.

Заступник голови міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (підпис) Флюнт М.Л.

Секретар комісії (підпис) Чапський В.Ч.

Перейти до вмісту