В Уличненському ЗЗСО І-ІІІ ступенів реалізовано проєкт «Туризм на вакаціях». Завдяки підтримці директора школи Володимира Савчина, вчителів, головного спеціаліста відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради Юлії Кардаш, громадської організації «Київський Діалог», організації «Halabuda»,  громадської організації «Маю права» учні школи підкорили одну з найвищих і наймальовничіших вершин Сколівських Бескидів – гору Парашку (1268 м. над рівнем моря). Своє сходження на Парашку учні присвятили всім загиблим героям, які віддали своє життя за Україну.

Нагадаємо, що в рамках реалізації проєкту «Туризм на вакаціях». уличненці отримали 40 тис. грн на придбання туристичного спорядження: наметів, спальників, кариматів та ін. Завдяки цьому діти спробували на практиці розгортати намет, розкладати вогнище, в’язати міцні вузли. А якою є смачна їжа на природі, в колі однодумців!

І хоча учасники туристичної мандрівки змокли під дощем, але були щасливі, – розповів на щотижневій апаратній нараді в Трускавецькій міській раді начальник відділу у справах сім`ї, молоді та спорту Роман Коваль.

Фоторепортаж можна переглянути тут.

Перейти до вмісту