Краще компроміс, ніж конфронтація

 Сьогодні, 11 серпня, в залі засідань Трускавецької міської ради відбулася робоча зустріч на тему газопостачання мешканців вулиці Промислова в с. Уличне. Проблема виникла в середині липня після виконання робіт із заміни газопроводу, в результаті чого два десятки дворів три тижні були без газопостачання, та й зараз газ включено тимчасово. Тож представники влади Трускавця, газової служби та мешканці Уличного зібралися, щоб знайти точки дотику та зрушити проблему з місця.

 Ініціював та модерував зустріч заступник міського голови Трускавця, депутат Львівської обласної ради Святослав Стефанків. В робочій нараді взяли участь начальник Дрогобицького відділення АТ «Львівгаз» Ярослав Паньків, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, староста с. Уличне Мар`яна Мазурик, начальниця юридичного відділу ТМР Олена Савченко та більше десятка мешканців Уличного з вулиці Промислова, котрі безпосередньо стикнулися з проблемою.

 В ході двогодинної дискусії вдалося досягнути компромісу, визначено кілька варіантів заміни газопроводу від центральної магістральної труби до помешкань власників, обговорено питання ціни та термінів виконання робіт. Дед-лайном є 1 жовтня, після чого стара труба буде повністю від`єднана.

 В цілому результатами зустрічі виявилися задоволеними всі, адже кожен почув позицію іншого, досягнуто домовленостей як вирішити проблему спільними зусиллями та меншими коштами.

 «Я радий, що зустріч була продуктивною, результативною і що ми почули конкретику. Для нас було принципово, щоб до початку опалювального сезону частина мешканців Уличного не залишилася без газу. Тепер є всі підстави вірити, що після закупівлі матеріалів роботи з монтажу та підключення газових труб будуть виконані вчасно і за ціною, котра прийнятна для споживачів. Хочу подякувати і начальнику Дрогобицького відділення АТ «Львівгаз» Ярославові Паньківу, і мешканцям Уличного за те, що сьогодні змогли знайти компромісні варіанти вирішення цієї проблеми», – коментує результат наради заступник міського голови Трускавця Святослав Стефанків.

Перейти до вмісту