В СЗШ №3 стартували Малі Олімпійські ігри

 15 жовтня в СЗШ№3 м. Трускавця відбулося спортивне свято «День здоров’я та спорту» або «Малі Олімпійські ігри». Олімпійські ігри – це символ миру та дружби всіх народів. Це свято проводиться у школі вперше – стартує восени як відкриття шкільної спартакіади і фінішуватиме навесні як закриття спартакіади.

 Учні 5-10 класів потрапили в чудову країну Олімпію, взявши з собою швидкість, сміливість, винахідливість, спритність, адже не випадково девіз «Олімпійських ігор»: «Швидше, вище, сильніше!». Проведення олімпійської спартакіади дало школярам можливість продемонструвати рівень сформованості рухових навичок, фізичної підготовленості, ступеню розвитку фізичних якостей (сили, швидкості, спритності, витривалості).

 Директор школи Ігор Лецюк привітав всіх учасників, побажав їм успіху та перемоги, але нагадав, що головна умова – це берегти здоров’я. Він подякував меценатам олімпійської спартакіади: головному лікарю санаторію «Кристал», директорам готелю «Трускавець 365», керівнику фірми «Плеяда» за банер і смаколики; вчителям фізичної культури – за проведену добре організовану підготовку заходу.

 Кожен клас отримав перемогу у певній номінації: марширування – представлення команди, футболу, малюкболу, волейболу, естафетного бігу, перетягування линви.

 Міський голова Андрій Кульчинський урочисто привітав щасливих переможців олімпійської спартакіади. Також на святі були присутні: секретар міської ради Наталія Пономаренко та випускник школи, учасник бойових дій Роман Гарасим`як.

 Нагороди і солодкі призи отримали команди «Стріла», «Борці за волю», « Патріот», «Гайдамаки», «Січ», «Сильні духом», «Вулкан», «Бандерівці», «Жіночий батальйон», «Побратими».

 Фоторепортажі – тут і тут.

Перейти до вмісту