Ялинка нашого дитинства

 Вже традиційно стало розпочинати цикл Різдвяних Свят святом Миколая Чудотворця та підведенням підсумків волонтерської роботи волонтерів територіального центру.

 У Трускавецькому територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) члени «Університету третього віку», пенсіонери, волонтери зібрались на свято Миколая та відкриття «Ялинки мого дитинства» (дотримуючи усіх карантинних норм).

 Директор терцентру Олена Пилат привітала присутніх з святом. Та розповіла, що цьогорічна ялинка особлива – «Ялинка мого дитинства». Ланцюжки з кольорового паперу, павучки з соломки, паперові ліхтарики, горішки, помадки – це прикраси, якими прикрашали ялинки пенсіонери ще будучи дітьми.

 Запаливши вогні на ялинці присутні гучною піснею запросили до зали святого Миколая. Св. Миколай не забарився та прийшов з цілим мішком подарунків. Сердечно привітав присутніх зі святом св. Миколай вислухав всі побажання та молитви, колядки та щедрівки які для нього приготували пенсіонери, обдарувавши за це їх подарунками.

 Секретар міської ради Наталія Пономаренко та начальник управління праці та соціального захисту населення Віра Ільницька привітали присутніх з прийдешніми святами.

 Пенсіонери прикрашали ялинку яблучками, давніми ялинковими іграшками та ділились спогадами з дитинства про Різдвяні свята.

 Велично та урочисто звучали колядки у виконанні ансамбль «Сусіди», та ансамбль «Золотий вік» .

 Напередодні свята соціальними працівниками терцентру було розвезено в домівки малозабезпеченим особам, які перебувають у складних життєвих обставинах та знаходяться на обліку в територіальному центрі 250 солодких подарунків від міського голови Андрія Кульчинського та спонсорів міста.

Перейти до вмісту