Відбулися засідання чотирьох депутатських комісій

Сьогодні, 13 лютого, в рамках підготовки до 61 сесії міської ради відбулися засідання трьох депутатських комісій.

На земельній комісії (голова Юрій Наконечний) розглянули біля восьми десятків питань, переважно технічного характеру: затвердження документації під житловими будинками, на паї та на присадибні ділянки в селах. В постійне користування «Парку курортному» передадуть дві ділянки під новий цвинтар.

Обговорення було щодо питання земельної ділянки біля Дрогобицької, 29. Також члени комісії подискутували щодо пропозиції ДП «Ліси України» передати їм ділянку в селі Уличному, яка використовується під пасовище, а також «самозаліснені» ділянки в Орові. Дискусійні питання приймалися з грифом «на розгляд сесії».

Комісія з питань ЖКГ (голова Мар`яна Губицька) розглянула 2 питання. Передача мережі вуличного освітлення на вул. Скоропадського з балансу УЖКГіБ на баланс КП «Трускавецьсвітло» є чисто технічним питанням. А от питання погодження 1 млн. грн. для КП «Трускавецьвода» у рамках співфінансування гранту викликало дискусію. Грантова програма має бути реалізована впродовж трьох років (2024-2026), загальна її вартість 240 тисяч євро, з того 24 тисячі євро (біля 1 млн. грн.) – співфінансування Трускавця. Решта 9 мільйонів – від фонду NAKOPA, з яким Трускавець має тривалу ефективну співпрацю. Планується закупити три насосні системи, витокошукач та інше необхідне обладнання. А за 98 тис. 750 грн. в рамках цієї суми планують виготовити проєкти землеустрою та завершити оформлення для КП «Трускавецьвода» документації на 2 ділянки на вул. І. Франка, 59 (на одній з них збудують очисні споруди) та 1 ділянку площею 36,9 га на вул. Карпатській (питне озеро).

Під час комісії начальник УЖКГіБ ТМР Сергій Максимич розповів про плани управління на 2024 рік. Це поточні ремонти на Івасюка, 11-17, Стебницькій, 72 86-88, Сагайдачного, 1А, асфальтування прибудинкових територій.

У 2024 році планується спорудити Алею Слави на вулиці Дрогобицькій з фотографіями загиблих захисників. Це питання розглянула і комісія з гуманітарних питань (голова Андрій Тріщук). Алея Слави передбачає облагородження території, доріжки з бруківки, а найголовніше – підсвічені композитові конструкції на металевому каркасі із зображеннями загиблих Героїв.  Висота кожної – 2,70 м, ширина – 1,15 м. Наразі передбачено встановлення 12 конструкцій, на кожній з яких будуть портрети 4 Героїв. Вартість задуму – 531 тис. 600 грн. Наголошуємо на тому, що це лише проєкт, а не остаточний варіант, тож детальніше обговорення буде на сесії 15 лютого.

Комісія з гуманітарних питань підтримала надання пільг на оплату житла і комунальних послуг для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, особи з їх числа, прийомних батьків та опікунів/піклувальників на 2024 рік. Було розглянуто і питання організації харчування учнів шкіл в ІІ семестрі 2023/2024 н.р. (стосується груп продовженого дня). Підтримала комісія і проєкт звернення депутатів Трускавецької міської ради до Кабінету Міністрів України щодо продовження виплати соціальної допомоги для внутрішньо переміщених осіб до кінця воєнного стану.

Важливим із погоджених комісією проєктів рішень стало затвердження Програми соціальної підтримки мешканців Трускавецької міської територіальної громади, які підписали контракт для проходження військової служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях на 2024 р. Тим, хто підписує контракт хоча б на три роки, міська рада виплачуватиме одноразово по 20 тисяч гривень. Депутат Андрій Степаненко вніс пропозицію виплачувати хоча б по 25 тис. грн. Рішення приймуть 15 лютого.

Таким чином сьогодні три комісії попрацювали доволі продуктивно. Натомість засідання бюджетної комісії (голова Анатолій Стародуб) відбулося ще минулої п’ятниці, 9 лютого. Серед розглянутих питань – звіт про виконання показників бюджету громади за 2023 рік.

Перейти до вмісту