Різдво у Трускавці

 Христос рождається! Славімо Його!

 Це християнське Різдвяне привітання лунає в ці дні по всій Україні, в тому числі й у курортному Трускавці. Різдвяні свята принесли з собою до курортної столиці України сніг та морозець, а настрою додають лунка коляда та радість від народження Божого Дитяти.

 Сьогодні, 8 січня, у другий день свят, біля художнього музею Михайла Біласа також лунала коляда. Тут проходить Різдвяний ярмарок, на якому діти – вихованці Трускавецької школи мистецтв імені Романа Савицького та Будинку учнівської творчості м. Трускавця – презентують виготовлені власними руками твори. Кожен міг придбати собі на згадку або малюнок на Різдвяну тематику, або пряник, або чудові прикраси чи інші вироби (випічка, малюнки, вишивка, аплікація, ляльки, вироби з бісеру, глини, дерева, паперу).

 З музейної тераси трускавчан та гостей курорту привітали з Різдвом Христовим міський голова Андрій Кульчинський, директорка музею Олена Білас-Березова та юні таланти. Серед спонсорів дійства – піцерія «Celentano» та кінотеатр «Злата».

 Завтра, 9 січня – останній день Різдвяних свят. В 11.30 біля церкви Покрови Пресвятої Богородиці розпочнеться обласний фестиваль зимового фольклору «Нова радість стала», о 13.30 на центральній сцені стартує дитячо-юнацький Всеукраїнський фестиваль «Яскрава країна в Трускавці-2022», а о 15.00 в Народному домі м. Трускавця пройде гала-концерт колядницького фестивалю. Вхід вільний, запрошуємо!