У Доброгостівській школі – нові сучасні туалети!

 В кінці грудня минулого року у Доброгостівській школі (ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. І. Боберського) завершено реалізацію мікропроекту з реконструкції санвузлів. Якщо раніше тут туалети були в жахливому стані, то тепер вони – одні з найкращих в усій Трускавецькій громаді, а можливо і на Львівщині. Завдяки власним та залученим коштам вдалося зробити неможливе, і тепер санвузли для школярів – на найвищому європейському рівні. 

 Історія успіху розпочинається з початку 2021 року, коли депутатка Трускавецької міської ради Марія Настьошин та її колега з фракції «Голос» Галина Клепач підняли питання стану туалетів у Доброгостівському закладі загальної середньої освіти. Заручившись підтримкою міського голови Трускавця Андрія Кульчинського та фракції «Голосу» у Львівській обласній раді, зокрема депутатки ЛОР Наталії Галецької, розпочато заходи для втілення мрії в життя.

 Залучивши пів мільйона гривень з обласного бюджету та виділивши 250 тис. грн. з бюджету Трускавецької МТГ, взялися за роботу. Підрядник (фірма «ЄвроБудСервіс») роботи виконував швидко та якісно, на совість. А завдань було чимало, каже директорка Доброгостівської школи Світлана Савчук, адже треба було не лише поставити закуплені унітази та інше обладнання санвузлів, а й за рахунок коридору розширити вузькі та малі приміщення туалетів. Підрядник також облаштував вхід з пандусами до школи та накрив його, облагородивши загальний вигляд. Один з туалетів розрахований на дітей з особливими потребами (інклюзія). На першому і другому поверсі школи облаштовані кабінки з дверцятами. Окрім того на першому поверсі є пісуари для хлопчиків, а на другому спеціальне біде для дівчаток. Плюс у туалетах є гаряча вода завдяки бойлерам. Словом, санвузли вражають зручністю, комфортом та сяють новизною.

 Якість виконаних робіт оцінили міський голова Андрій Кульчинський, депутатки Трускавецької міської ради з фракції «Голос» Галина Клепач і Марія Настьошин. А директорка школи Світлана Савчук розповіла, що модернізація у школі продовжується – заклад ставлять на охорону задля покращення безпеки (якраз триває встановлення сигналізації).

Перейти до вмісту