Вітаємо довгожителів Трускавецької громади – іменинників серпня

Цьогоріч у серпні свій День Народження святкували, чи будуть святкувати одразу 13 довгожителів Трускавецької громади. Це люди які досягли поважного віку – 90 й більше років і заслуговують на особливу повагу та підтримку не лише від рідних і близьких, а й від усієї громади.

Тож, ювіляри серпня: Василь БІЛИК, Катерина ШКИКАВІЙ, Кароліна ПРУСЬКА, Андрій БОБАНИЧ, Іван ПЕТРИШАК, Стефінія БОЖИК, Дмитро ТИМЧУК, Мирослава ЩУР, Марія КОВЕРЯКОВА, Юлія ДЕМ’ЯН, Катерина ГІЩАК, Марія ЛОБ, Павліна БАРНА.

Вітаємо Вас із Днем Народження, дякуємо за життєву стійкість та сивочолу мудрість. Бажаємо міцного здоров’я, родинного тепла, шани та поваги від рідних і близьких! Многая і благая літа!

Управління праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради щомісяця вітає мешканців нашої громади поважного віку, яким виповнилось 90 та більше років із їхніми уродинами. Традицію започатковано з ініціативи міського голови Андрія Кульчинського й відповідно до Рішення Трускавецької міської ради від 02.02.2023р. № 2781 «Про адресну грошову підтримку довгожителів Трускавецької міської територіальної громади на 2023-2024 роки», розпорядження міського голови від 02 серпня 2023 р. № 246 – р кожному імениннику надається 1500 грн адресної допомоги з міського бюджету.

Перейти до вмісту