Протокол № 7 міської комісії ТЕБіНС (часткове послаблення обмежень для закладів освіти та культури)

Протокол № 7 позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 07 лютого 2022 року (дистанційно через мережу Інтернет з використанням відповідних технічних засобів)

Засідання провів перший заступник голови міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Балицький Олексій Михайлович.

Присутні: Члени комісії (за окремим списком).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Про послаблення обмежувальних протиепідемічних заходів із запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

СЛУХАЛИ:

  1. Про послаблення обмежувальних протиепідемічних заходів із запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

ВИСТУПИЛИ:

О.Балицький – перший заступник голови комісії, довів присутнім про ситуацію, яка склалася на території Львівської області у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

ВИРІШИЛИ:

  1. З метою запобігання розповсюдження на території Трускавецької територіальної громади Львівської області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі – COVID-19) продовжити ЗАБОРОНУ на:

1) приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;

2) діяльність ринків, крім продовольчих;

3) приймання у спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах, відвідувачів, крім спортсменів національних збірних команд України та їх тренерів за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів;

4) приймання відвідувачів в закладах розважальної діяльності;

5) проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників, заходів з атестації здобувачів, заходів з оцінювання якості освіти.

Обмеження, передбачені підпунктами 1-3 цього пункту, не застосовуються за умови наявності у всіх учасників (відвідувачів, користувачів), крім осіб, які не досягли 18 років, та організаторів заходу (співробітників закладу, ринку) негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу, ринку), або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

Обмеження, передбачені підпунктами 4,5 цього пункту, не застосовуються за умови наявності у всіх учасників (відвідувачів, користувачів), крім осіб, які не досягли 18 років, та організаторів заходу (співробітників закладу) документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) та негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу), або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 48 годин до здійснення заходу (відвідування закладу).

  1. Продовжити ЗАБОРОНУ:

– до 12.02.2022 року на відвідування закладів освіти здобувачами освіти крім:

– здобувачів дошкільної освіти.

  1. Керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету Трускавецької міської ради (окремих структурних підрозділів, соціальних служб), комунальних підприємств та інших об’єктів інфраструктури, на час дії посилених карантинних обмежень «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки обмежити прийом відвідувачів, проводити дистанційне інформування клієнтів з питань, які у них виникають.
  2. У зв’язку зі стабілізацією епідемічної ситуації із розповсюдженням коронавірусної інфекції COVID-19 на території Трускавецької територіальної громади дозволити наступні пом’якшення, а саме:

– Починаючи з 08 лютого 2022 року дозволити діяльність Дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець», Будинок учнівської творчості, Трускавецької школи мистецтв імені Р.Савицького та Доброгостівської дитячої музичної школи з дотриманням всіх протиепідемічних вимог до відповідної діяльності, встановлених МОЗ України та Головним державним санітарним лікарем України.

  1. Трускавецькому управлінню Держпродспоживслужби у Львівській області спільно з відділенням поліції № 2 Дрогобицького РВП ГУ НП України у Львівській області посилити контролюючі заходи щодо дотримання протиепідеміологічних заходів на території Трускавецької територіальної громади.

Термін виконання – постійно, на весь час дії карантину або до особливого розпорядження / рішення комісії.

  1. Контроль за виконанням рішення позачергового засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС з цього питання покласти на заступників міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Голосували: «за» – 18; «проти» – 0; «утримались» – 0.

Перший заступник голови міської         комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (підпис) Олексій БАЛИЦЬКИЙ

Відповідальний за ведення протоколу (підпис) Юрій СОЛЯН