Які дані після щеплення бустерною дозою мають бути в ЕСОЗ, щоб згенерувався COVID-сертифікат: роз’яснення МОЗ

 Частина питань із завантаженням COVID-сертифікатів пов’язана з невірно внесеними даними про щеплення в електронну систему охорони здоров’я (ЕСОЗ). Це зазначила заступниця міністра охорони здоров’я Марія Карчевич.

 «Ми бачимо деякі труднощі, пов’язані з тим, як вносяться дані. Попри те, що після старту вакцинальної кампанії з бустерного щеплення ми розробили інструкції для медичних працівників, які працюють з системою, та надіслали в усі заклади охорони здоров’я. Однак, можливо, не усім закладам ця інформація надійшла або не всі лікарі з нею встигли ознайомитися», – заявила заступниця міністра.

 Марія Карчевич нагадала, що для правильно сформованого COVID-сертифіката на підставі бустерної дози потрібно, щоб в ЕСОЗ були коректно внесені вірно такі дані:

– кількість і порядковий номер вакцини зазначається: «1/1»,

– причина вакцинації: «щеплення за станом здоров’я (планово)»,

– етап вакцинації: «бустерна доза».

 Також нагадуємо, що на сайті Академії НСЗУ є розроблений новий навчальний матеріал (скерування за https://academy.nszu.gov.ua), присвячений внесенню даних після щеплення бустерною дозою.

 Насамкінець, заступниця міністра зауважила, що пацієнтам також важливо знати цю інформацію, аби разом з лікарем мати можливість звірити коректність введення даних після щеплення.

Перейти до вмісту