Бустерна доза підвищує опірність організму до вірусу до 90%

 В області триває вакцинальна кампанія. Так, на Львівщині, станом на сьогодні вже провели більш як два мільйони щеплень, з них 984 254 – другою дозою. Вакцинуються мешканці області й третьою – бустерною дозою. Медики запевняють – бустерна доза є ефективною.

 Третя доза вакцинації, так звана бустерна доза, посилює дію проведених попередніх вакцинацій. На сьогодні в області бустерною дозою вакциновано майже 29 тисяч осіб, що демонструє розуміння населенням необхідності вакцинації третьою дозою. Сьогодні в нас є великий прошарок населення, який отримав базовий курс щеплення 6-9 місяців. Тому запрошуємо мешканців області прийти і отримати бустерну дозу.

 Сьогодні Львівщина входить у десятку кращих областей в Україні з вакцинації бустерною дозою. Проте, як зазначають медики, дані показники все ж потрібно підвищувати.

 Нагадуємо про відмінності бустерної і додаткової дози вакцини від коронавірусу.

 Бустер – для людей, які отримали базовий курс щеплення 6-9 місяців тому і яким необхідно поновити захист від COVID-19. Додаткова доза – для людей, у яких ослаблений імунітет через важкі хвороби. Її роблять через 28 днів – 3 місяці після основного курсу щеплень. Бустер подовжує дію COVID-сертифікату, а додаткова доза – ні. Ще більше відмінностей – в інфографіці нижче.

Перейти до вмісту