До відома платників податків

 Дрогобицьке управління ГУ ДПС у Львівській області звертає увагу платників податків, що з 1 січня 2020 року Державною казначейською службою України буде змінено реквізити бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів та інших доходів бюджету, рахунків в системі електронного адміністрування ПДВ, реалізації пального і спирту етилового, рахунків для зарахування єдиного внеску на загальнообов′язкове державне соціальне страхування.

 Інформація щодо реквізитів бюджетних рахунків, які будуть введені в дію з 01.01.2020 року, після її отримання від казначейської служби буде розміщена на вебпорталах органів ДПС у рубриці «Бюджетні рахунки» та на стендах в приміщеннях Центрів обслуговування платників.

 У зв’язку з тим, що усі відділення банків 28 грудня 2019 року будуть працювати до 12:00 год. і не працюватимуть 29, 30, 31 грудня 2019 року та 01, 02 січня 2020 року, та з метою забезпечення своєчасності сплати податків та платежів до бюджету рекомендуємо здійснити сплату належних платежів до бюджетів і фондів до 28 грудня 2019 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *