Дрогобиччина : надходження по єдиному соціальному внеску за два місяці поточного року склали трохи менше 100 млн. грн

 Протягом січня-лютого 2019 року до зведеного бюджету Дрогобицького регіону забезпечено надходжень по єдиному соціальному внеску від добровільної сплати та за рахунок заходів примусового стягнення податкового боргу у розмірі 97,4 млн. грн.

 Станом на 01.03.2019 борг з цього внеску складає 49,2 млн.грн. , при цьому заборгованість підприємств – юридичних осіб становить 22,3 млн.грн., СПД – фізичних осіб – 26,9 млн.грн.

 Єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. За наявності у платника єдиного внеску одночасно із зобов’язаннями зі сплати єдиного внеску зобов’язань із сплати податків, інших обов’язкових платежів, передбачених законом, або зобов’язань перед іншими кредиторами, зобов’язання із сплати єдиного внеску виконуються в першу чергу і мають пріоритет перед усіма іншими зобов’язаннями, крім зобов’язань з виплати заробітної плати (доходу).

 Несплачений єдиний внесок призводить до втрати страхового стажу, необхідного для призначення пенсій у майбутньому, адже періоди роботи  зараховуються до страхового стажу лише за умови сплати страхових внесків у сумі не меншій, ніж мінімальний  страховий внесок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *