LVI позачергова сесія завершила свою роботу

9 листопада відбулося пленарне засідання 56 позачергової сесії Трускавецької міської ради. Сесія тривала дві години, впродовж яких депутати озвучили декілька запитів та прийняли 8 рішень, у тому числі 3 – фінансового характеру.

Із запитами виступили депутати Михайло Галик (подякував за освітлення вулиці Пасічної в с. Уличному та підняв тему документації на уличненське кладовище), Андрій Тріщук (озвучив проблеми будинку №26 на вулиці Мазепи: тече дах, є проблеми з електрикою та одним з жильців) та Анатолій Стародуб (запропонував виділити 1 мільйон гривень на потреби ЗСУ).

Перші два рішення, які прийняли депутати, стосуються фінансової допомоги ЗСУ. Наступне теж опосередковано стосується наших військових. Адже депутати підтримали пропозицію звільнити від сплати податку на нерухомість на території громади учасників бойових дій та членів сімей загиблих воїнів.

Після внесення змін у житлово-комунальні програми депутати заслухали звіт начальника фінансового управління ТМР Миколи Федоричака про виконання бюджету за 9 місяців поточного року та затвердили його. Наступним кроком стало внесення змін до показників бюджету-2023, що означає завершальний етап багатьох робіт у громаді, у тому числі по амбулаторії в Доброгостові, сільських Народних домах, закупівлю обладнань для харчоблоків у сільські школи, продовження курсу на енергозбереження тощо. Також до кінця року планують завершити роботи з ремонту заїзду на кладовище на вулиці Стебницькій, стоянку навпроти синього АТБ, заїзд на Дрогобицьку-Крушельницької, сходи на Данилишиних, 21, прибудинкову територію на Івасюка, 1 та деякі інші об’єкти.

Під завісу сесії міський голова Андрій Кульчинський запевнив, що пропозиція Анатолія Стародуба про виділення ще одного мільйона гривень для наших військових обов’язково буде втілена в життя на наступній сесії – або в кінці листопада, або на початку грудня. За цей час буде підготовлено цільову програму на що конкретно підуть кошти і на яку військову частину.

56 сесія міської ради завершила свою роботу.

Перейти до вмісту