Нещодавня негода визначена як некласифікована подія, у місті проводять обстеження пошкоджень

   11 лютого 2020 року в Трускавці відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. В рамках засідання комісія вирішила визначити ситуацію, що сталася 10 лютого 2020 року та пов’язана із погіршенням погодних умов (пориви вітру місцями 11-16 м/с, місцями 16-25 м/с і більше) некласифіковану подію внаслідок стихійного метеорологічного явища II рівня небезпеки – вітрової обстановки (СМЯ II).

 У зв’язку з цим Управління ЖКГ і Б Трускавецької міської ради (Сергій Максимич), інспекція з благоустрою міської ради (Надія Марущак), КП «Парк Курортний» (Назар Веретка) та відділ освіти Трускавецької міської ради (Орест Лобик), до кінця дня, проводять актування випадків пошкодження покрівель дахів, повалення дерев, що призвело до руйнування опор та світильників, дахів, дерев’яних і металічних огорож на території міста. Документацію відділи подадуть до управління фінансів Трускавецької міської ради для опрацювання питання щодо можливості виділення коштів з місцевого бюджету на ліквідацію наслідків, які сталися внаслідок погіршення погодних умов спричинених поривами вітру.

На сьогодні, за даними Управління ЖКГ і Б у Трускавці повалено 84 дерева з них 63 у міському Парку.

Проведено обстеження об’єктів житлово-комунального господарства на предмет пошкодження внаслідок стихії (сильного поривчастого вітру) 10.02.2020року.

 Комісією проведено обстеження багатоквартирних житлових будинків. Зокрема виявлено:

– знесення металевої покрівлі з дерев’яною конструкцією ліфтової шахти житлового будинку по вул. Мазепи, 6А;

– знесення металевої покрівлі з дерев’яною конструкцією ліфтової шахти та окремих елементів покрівлі житлового будинку по вул. Дрогобицька, 12;

– пошкодження двох металопластикових вікон та знищення огранки одного балкону по вул.. Мазепи, 2 внаслідок падіння металевої покрівлі з будинку по вул.. Дрогобицька, 12 (з метою опису детального по квартирного пошкодження складено окремий акт).

 Комісією проведено обстеження кладовищ, зокрема виявлено:

– кладовище по вул. Стебницькій : повалено 8 (вісім) дерев та пошкоджено 9 надмогильних пам’ятників (для детального опису складено відповідний акт).

– кладовище в ур. Помірки пошкоджено 31 надмогильний пам’ятник (кількість буде уточнюватися при подальшому обстеженні).

 Комісією проведено обстеження зелених насаджень загального користування, зокрема виявлено:

– на території м.Трускавця (окрім Курортного парку) знесено 22 дерева в тому числі 5 дерев на території закладів освіти.(для детального опису дерев складається окремий акт);

– на території Курортного парку повалено 63 дерева .(для детального опису дерев складається окремий акт).

 Комісія обстежила мережі вуличного освітлення, зокрема виявлено:

  • пориви повітряних мереж загальною довжиною 425м.пог.
  • пошкоджені світильники внаслідок короткого замикання загальною кількістю 12 шт.

 Сума збитків по цих об’єктах поки невідома.

За даними відділу освіти Трускавецької міської ради установам освіти завдано збитків в межах 100 тисяч гривень. Сильний вітер пошкодив 70 метрів покрівлі Будинку учнівської творчості Трускавця та частково зірвав дах СЗШ №1. Також, на території СЗШ № 1 повалене велике дерево.

До ліквідації наслідків негоди залучено усі комунальні служби міста, а також сили міського відділу надзвичайних ситуацій.

Як зазначили у фінансовому управлінні Трускавця ремонти комунальних установ будуть  профінансовані з міського бюджету. 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту