Трускавець – це відкрите, прозоре та доброчесне європейське місто. Таким воно є і завдяки чіткій та недвозначній позиції міського голови, і завдяки чисельним громадським організаціям, котрі не дадуть схибити, а тримають владу в постійному тонусі.

А про те, що влада Трускавця дійсно відкрита та готова до діалогу з усіма добропорядними структурами, свідчить намір приєднатися до Коаліції доброчесних громад, створення та функціонування якої ініціює ГО «Центр громадських ініціатив». Меморандум-декларацію з цього приводу було підписано сьогодні, 10 листопада, в кабінеті міського голови. Підписи під документом поставили очільник нашої громади Андрій Кульчинський та виконавчий директор ГО «Центр громадських ініціатив» Ігор Добрянський.

В документі зокрема йдеться про те, що органи місцевого самоврядування робитимуть все можливе для посилення підзвітності громаді, звітуватимуть про бюджетні видатки, обговорюватимуть  проєкти покращення освітніх, медичних, соціальних послуг, відкрито та ефективно плануватимуть інфраструктурні проєкти, декларуватимуть використання гуманітарної допомоги та інше. Саме так і є в Трускавецькій громаді, де максимально використовуються механізми прозорості та підзвітності витрачання публічних коштів, тобто коштів платників податків. І саме приклад Трускавця може бути зразком для наслідування в усій Україні задля побудови відкритішого та зрозумілішого суспільства та задля розвитку та посилення спроможності громад.

Надіємося, що співпраця з ГО «Центр громадських ініціатив» буде плідною. Контактною особою від Трускавця для цього визначено п. Наталію Сов`як (член виконкому, економіст, головний спеціаліст управління житлово-комунального господарства та будівництва Трускавецької міської ради).

Перейти до вмісту