Незаконне будівництво на бульварі Торосевича буде зупинено, а те що, встигли набудувати – демонтоване


Інспекція з благоустрою оприлюднила лист-відповідь ПрАТ «Трускавецькурорт» на припис стосовно незаконного будівництва на бульварі Торосевича.

Як виявилось 20 лютого ПрАТ передав будівлю туалету №1 на бульварі Торосевича, 5 у м. Трускавці в оренду фізичній особі підприємцю Сивому Петру Миколайовичу. Як відомо, підприємець без будь-якого на те дозволу товариства розпочав проведення у цій будівлі ремонтні та інші будівельні роботи.

ПрАТ «Трускавецькурорт», як власник будівлі направив підприємцеві листа з попередженням про відповідальність за протизаконні дії. В листі поставлена чітка вимога – невідкладно припинити роботи та впродовж 10 днів провести відновлення орендованої будівлі та приведення її до стану в якому вона була передана в оренду.

У випадку невиконання вказаних вимог ПрАТ «Трускавецькурорт» буде звертатись до правоохоронних органів за захистом своїх прав та притягненням до відповідальності винних у їх порушенні осіб. А також керівництво попереджає, що в разі невиконання вимог, звернеться до суду з вимогою розірвання договору та стягнення завданих збитків і передбачених штрафних санкцій, – зазначено в листі Вадима Жданова генерального директора ПрАТ «Трускавецькурорт» до підприємця Петра Сивого, який веде незаконне будівництво.

«Є Закон про Курорт є заборона будівництва в першій санітарній зоні, відповідно ніякої забудови в цьому місці не може бути. Зі свого боку я теж звернувся до правоохоронців з цього приводу. Такі дії підприємця не можуть залишитись без наказаними, оскільки це будівництво ведеться без дозволів – незаконно», – прокоментував ситуацію Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *