Про сучасні електронні сервіси говорили на семінарі в центрі зайнятості

 У Трускавецькій міській філії центру зайнятості відбувся семінар для зареєстрованих безробітних який провела Софія Габрівська, представниця ББПД. На заході говорили про сучасні електронні сервіси для громадян, в тому числі для безробітних.

 Для ознайомлення з послугами служби зайнятості Сайт ДСЗ «Єдине соціальне середовище зайнятості» надає можливість швидкого пошуку вакансій та резюме, створює можливість самообслуговування громадян шляхом доступу до «Електронної черги» та «Електронний кабінет безробітного». Скористатись сервісами нового сайту можливо за посиланням https://www.dcz.gov.ua.

 Також для роботодавців міста Трускавця проведено круглий стіл присвячений Дню інваліда. Ознайомлено із пільгами у оподаткуванні працівників із зазначеної категорії та наголошено про виконання квотних гарантій у працевлаштуванні інвалідів. Також роботодавцям розповіли про сайт ДСЗ «Єдине соціальне середовище зайнятості» та «Електронний кабінет роботодавця», що значно полегшує співпрацю із службою зайнятості та надає змогу подання електронної звітності.
Крім цього, обговорювались електронні сервісних державних установ. У всіх запрошених була можливість отримати відповіді на запитання та безоплатну первинну правову допомогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *