Що потрібно знати про турдові відносини? Розповідають юристи

Відвідувачі Трускавецького міського центру зайнятості взяли участь в лекції на тему: «Легальна зайнятість та види відповідальності за порушення трудового законодавства України». Розповіла про процедуру офіційного працевлаштування, яка є одною з істотних умов трудових відносин заступник начальника відділу «Трускавецьке бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Галина.

Отже, трудові відносини в Україні грунтуються на трудовому договорі між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (роботодавцем).

Трудовий договір, як правило, оформляється наказом підприємства, який має містити, зокрема, ім’я працівника, посаду та дату початку роботи. Наказ повинен бути підписаний керівником.

На основі такого наказу має бути зроблений запис у трудовій книжці працівника та його особовій картці. Трудова книжка зазвичай містить інформацію про тип роботи, що виконується, тривалість роботи тощо. Трудова книжка є підставою для визнання трудового стажу працівника з метою визначення його прав на соціальне забезпечення і пенсію після досягнення певного віку.

 Легальна зайнятість – це захист від незаконного звільнення, безпечні та здорові умови праці, гарантоване право на відпочинок, своєчасно виплачена легальна зарплата (не нижча від визначеної законом), оплата тимчасової непрацездатності, включаючи догляд за хворою дитиною та допомогу по вагітності та пологах, виплата втраченого заробітку у зв’язку із втратою непрацездатності в разі нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, виплата допомоги по безробіттю у випадку втрати роботи, одержання пристойної пенсії в старості, по інвалідності та інших випадках, передбачених законодавством.

 Принагідно нагадуємо нашим читачам, що до Трускавецького бюро правової допомоги можна звернутися за адресою:  м.Трускавець,                               вул. Данилишиних, 62.  Графік  роботи:  понеділок-п’ятниця  з 08:00 до 17:00 (крім святкових та вихідних днів, тел.: (03247)-5-05-30;  моб.: 099-29-63-194

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *