13-14 травня 2023 р. у Трускавецькому дитячо-юнацькому спортивному клубі «Спортовець» організовано та проведено два юнацьких турніри з волейболу (дівчата 15-16 років) та з бадмінтону (юнаки та дівчата 10-11 років), присвячених Дню Матері.

У змаганнях з волейболу переможцями турніру стала команда м Стрия (ДБС), друге місце у дівчат з Нового Роздолу, третє у Самбора. Вихованки відділення волейболу ДЮСК «Спортовець» посіли четверте місце, п’ятими були юні спортсменки ДЮСШ Старого Самбора, шостими – команда м. Львова.

Турнір з бадмінтону проводився в особистому заліку серед команд з Мостиськ, Львова (ДЮСШ-1 та обласна ДЮСШ) і Трускавця (ДЮСК «Спортовець»), всього 36 учасників. Призерами стали:

– серед юнаків 1 місце Вондрачек Данило (обласна ДЮСШ м.Львів), 2 місце Галадій Микола (Мостиська), 3 місце Фішман Борис (ДЮСШ-1 м.Львів),

– серед дівчат перемогу виборола Урбанська Яна, 2 місце – Прудивус Марта, 3 – Сиротюк Богдана, всі з ДЮСШ-1 м. Львова.

Учасники змагань та їх батьки (матері) отримали від організаторів змагань солодкі подарунки, а всі призери турнірів були нагороджені грамотами, кубками та медалями ДЮСК «Спортовець».

Дякуємо ЗСУ за можливість проводити спортивно-масові заходи та «Майстерні карамелі» м. Трускавець (Максим Дробот), які долучились до солодких подарунків учасникам змагань.

Перейти до вмісту