Трускавчан закликають долучитися до Всесвітньої кампанії Година Землі!

 Протягом 12 років Всесвітній фонд охорони дикої природи WWF (Австралія) закликає Світ вимкнути світло на годину, подарувати цей час нашій планеті.

 Кампанія Година Землі була розпочата у 2007 році , з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році акція поширилась світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів осіб у 35 країнах світу. Україна приєдналась у 2009 році.

 Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, установи, організації та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

 Тема цьогорічної кампанії продовжує закликати встановити власний Connect2Earth/«Злови зв’язок з Землею» та підкреслює, що люди почали втрачати зв’язок з планетою, який нам так потрібно відновити. Природа дає нам не тільки естетичну насолоду, але й послуги та багатства, без яких неможливо уявити наше життя — чисту воду та повітря, регуляцію клімату, їжу, ресурси та багато іншого.  

 Цього року хвиля Години Землі прокотиться світом 30 березня. ​​ О 20:30 год. люди вимкнуть світло на 60 хвилин, щоб показати необхідність об’єднаних дій людей збереження природи нашої Планети.

 Запрошуємо трускавчан приєднатися до Години Землі!

 Разом ми змінюємо світ!

 Ти з нами?

 #Connect2Earth

Залишити відповідь

Більше...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
acf-taxonomy
acf-post-type
news
announce
institution
session
deputy
mayor
economics
doc