Уродженець Трускавця, підполковник Державної прикордонної служби України Ферин Микола Петрович нагороджений нагрудним знаком «Відмінний прикордонник України». Відповідний Наказ Держприкордонслужби України з нагоди Дня Конституції України підписав голова ДПСУ Сергій Дейнеко.

Підполковник Східного регіонального управління ДПСУ Микола Ферин народився в м. Трускавці. Тут пройшло його дитинство, тут він навчався в СЗШ №3, після закінчення якої у 2006 році вступив до лав Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б.Хмельницького. Завершивши навчання в академії, Микола Петрович проходив службу в Північному регіоні та з 2017 року по теперішній час у Східному регіональному управлінні. Учасник бойових дій на сході України, за що і був нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичні операції» у 2018 році відповідним указом.

З перших днів повномасштабного вторгнення рф в Україну брав участь в бойових діях на околицях м. Харків, коли ворог підійшов впритул до міста та намагався взяти в оточення. Пройшов пекло війни на бойовому посту. До речі, минулого року тоді ще майор Микола Ферин був нагороджений медаллю «За оборону міста-героя Харків».

На питання про що мріє офіцер-прикордонник він впевнено стверджує – «Про могутню, незалежну, квітучу державу з лідируючими позиціями у світі, якою Україна обов’язково стане…».

Батьки Миколи можуть пишатися відважним сином-офіцером. Гордяться героєм і всі його рідні та друзі.

Ми приєднуємося до всіх привітань на адресу Миколи Ферина і бажаємо йому здоров`я, доброї служби на благо України, Божої опіки, а всім нам – Перемоги!

Перейти до вмісту