Трускавчанин Богдан Стецишин – у дюжині лідерів Львівщини за результатами НМТ!

У червні випускники середніх шкіл України здавали Національний мультипредметний тест (НМТ). На Львівщині лише 12 осіб здали його на 600 балів. Серед них і трускавчанин Богдан Стецишин, випускник 11-А класу Трускавецької СЗШ #1. Хлопець склав три предмети НМТ, а саме історію, математику та українську мову на 200 балів!

Наполеглива праця над собою протягом останніх років навчання дала такий приголомшливий результат. Сам Богдан говорить, що підготовкою до тесту займався здебільшого самостійно, зокрема математикою, яка його зацікавила і заполонила собою всі його думки. В майбутньому хотів би і надалі пізнавати та ще глибше вивчати царицю всіх наук, а також говорить, що має свої секрети у вивченні цього предмету і хоче допомагати іншим у цьому.

Ну що ж, Трускавецька перша школа та вся наша громада пишається таким шаленим успіхом Богдана. Бажаємо, щоб його мрії обов’язково здійснилися, а вибраний профіль навчання в майбутньому приніс не лише матеріальне задоволення, але і славу для Трускавця та нашої рідної неньки України!

Перейти до вмісту