У терцентрі провели захід «Колядуйте, веселіться, бо весела днина…» для людей похилого віку

Різдвяні свята навіюють дитячі спогади, а весь світ завмирає в очікуванні дива. Відзначати Різдво прийнято в близькому, сімейному колі, сідаючи за стіл з появою першої зірки. Наші пращури вірили, що саме ця зірка висвітлювала шлях волхвам, що йдуть до Ісуса. Але найцікавіше починається після застілля –  настає різдвяна ніч з різдвяними колядками. Звичай колядування має свою давню історію, що йде корінням  в арійські часи.

Раніше співати коляди було прийнято 21 грудня – в день зимового сонцестояння (свято Коляди). Після того, як на Русі було прийнято християнство, обряд колядування приєднали до святкування Різдва Христового. Чим веселіше і цікавіше пройде обряд, тим краще буде наступаючий рік. Сьогодні обряд колядування – не тільки данина звичаям,     але і відмінний привід зблизитися з сусідами, родичами, близькими.

В ці Різдвяні дні в територіальному центрі соціального обслуговування звучала коляда. Щедрувальники гуртка «Берегиня» територіального центру– Гасиндич Іванна, Потоцька Оксана, Мінько Наталія, Хом’як Олександра, Сех Галина, Климишин Тетяна з піснями – колядками, бажаючи Україні миру, радості, добра,  прославляли народження Христа.

                            

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *