У Трускавці, на території монастиря виявити гранату

Ручну гранату Ф-1 виявили під час будівельних робіт на території монастиря “Сестер служебнець Непорочної Діви Марії” УГКЦ, по вул. Стебницькій, 11. Знайдений боєприпас був поміщений у звичайну банку й походить з часів ІІ Світової війни, повідомляють у Трускавецькму міському відділі ГУ ДСНС. Як він потрапив на територію монастиря і чи довго там знаходився рятувальники, поки що, не інформують. 

Про знахідку одразу повідомили правоохоронцям та до спеціального центру швидкого реагування ДСНС України щодо вилучення і знищення боєприпасу.
Відтак у суботу, о 14:00 фахівцями піротехнічної групи 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України знайдений боєприпас вилучено та знищено встановленим порядком.
У Службі порятунку зазначають, що з початку року на території області виявлено 707Тр вибухонебезпечних предметів та 300 набоїв до стрілецької зброї в 222 місцях.
Трускавецький МВ ГУ ДСНС України у Львівській області нагадує правила поведінки при виявленні вибухонебезпечного предмету категорично забороняється:
– торкатися предмету і пересувати його;
– користуватися засобами радіозв’язку, мобільними телефонами (вони можуть спровокувати вибух);
– заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати;
– торкатися підозрілого пристрою та здійснювати на нього звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини отруйні та чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.
При виявленні вибухонебезпечного предмету телефонуйте 101 або 102.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *