Филяк Андрій Володимирович

Филяк Андрій Володимирович

«Філ»

02.07.1990 – 16.05.2023

Народився в с. Уличне

Лейтенант, командир танкового батальйону військової частини А 1126, 25-та окрема повітряно десантна Січеславська бригада. Загинув поблизу с. Новосадове Донецької області.

Андрій народився та проживав в селі Уличне Дрогобицького району. У 2007 році зі срібною медаллю закінчив Уличненську середню школу та вступив до Національного університету  “Львівська політехніка” на спеціальність “Міське будівництво та господарство”. Здобув кваліфікацію “Інженер з будівництва”. У 2011 році закінчив  Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

До повномасштабного вторгнення працював інженером-будівельником на підприємствах Львова.

На захист Батьківщини став 10 квітня 2022 року.

Був одружений. Без сина, чоловіка, батька залишились мати, дружина, діти – Филяк Захар 2015 р.н. та Филяк Соломія – 2019 р.н.

Донецька земля втягує в своє лоно Найкращих, Найдостойніших Найжертовніших. Серед них – і Андрій. “Душа – людина, героїчний хлопець, людина честі”, – так відгукувались про нього бойові побратими. Андрій був дуже добрим, сердечним, співчутливим, люблячим сином, чоловіком, батьком. Його пріоритетом у житті   була сім’я. Заради  майбутнього у вільній країні своїх дітей він і пішов воювати. Любив повторювати: “Я – до кінця!”,  не уточнював до якого. Завжди допомагав у потребі іншим. Мав загострене почуття відповідальності та обов’язку. Мужньо і до кінця виконав свій військовий обов’язок, зберігши офіцерську честь і гідність, поліг у бою за україну, її свободу та Незалежність.

Вічна пам`ять Андрію Филяку та всім воїнам-Героям, котрі віддали життя за Україну…

Перейти до вмісту