У Трускавці розпочав свою роботу «Карпатській SPA-САМІТ»

Метою саміту є поєднати обмін практичним досвідом із програмами навчання сервісу та супроводу клієнтів в SPA & Wellnes, створення програм лояльності та обслуговування гостей на території SPA Західного регіону, сприяти навчанню фахівців та персоналу SPA & Wellnes новим сучасним стандартам сервісу, допомогти керівникам та власникам об’єктів створити та втілити у бізнес-процесі конкурентоспроможні сервісні пропозиції та програми для збільшення привабливості послуг SPA & Wellnes-об’єктів як для українських, так і для закордонних гостей.

Саміт проходить у режимі «тренінг-конференція», організатор – Союз професіоналів SPA, курортів та  Wellnes-об’єктів України. Триватиме Саміт 2 дні.

«SPA туризм в Європі дуже популярний. Для Трускавця розвиток SPA & Wellnes – це можливість завести в місто молодого туриста, заможного туриста, вийти на вищий якісний рівень. На курорті вже є кілька комплексів, які надають послуги SPА. Проведення таких заходів як Саміт дає як практичну, так і промоційну користь місту», – сказав у вітальному слові Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця та побажав учасникам плідної роботи та позитивних емоцій.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту