У Трускавці триває перерахунок призначення житлових субсидій

Управління праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради проводить перерахунок призначення житлових субсидій на наступний термін одержувачам, які отримують субсидію з травня 2015 року.

«Зараз триває збір необхідної інформації для перепризначення субсидій, а саме доходи осіб, склад зареєстрованих, вартість та перелік житлово-комунальних послуг та інші дані», – зазначає Віра Ільницька, начальник правління праці та соціального захисту населення. За її словами впродовж травня поточного року житлові субсидії будуть перепризначені на наступний термін автоматично (без звернення громадян) 1408 сім’ям, яким було призначено субсидії у травні 2015 року.  

За даними соцзахисту Трускавця, станом на 01 травня 2016 року житлову субсидію в місті отримує 3991 сім’я, загалом – 10 111 особа. З них  902 сім’ї складаються тільки з непрацездатних осіб, 1291 сім’я з дітьми. 1121 сім’я, яка отримує житлову субсидію,  має у складі пільговиків.

Зазначимо, що середній розмір житлової субсидії становить 462,99 грн., а середня вартість житлово-комунальних послуг в межах норм споживання на одне домогосподарство  – 726,15 грн. При цьому середньомісячний дохід на одну особу з числа отримувачів житлових субсидій – 1259,20 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *