В День біженця для ВПО та інших категорій організовано театралізовану екскурсію

Сьогодні, 20 червня, відзначається Всесвітній день біженця. Цього слова стараються уникати, тому замінили на більш нейтральне «ВПО, внутрішньо переміщені особи». Але факт залишається фактом – є тисячі людей, котрі змушені були втікати від війни, бігти від ракет, обстрілів, моск*льської окупації, рятувати життя своє, своїх дітей, стареньких батьків, шукати себе деінде. Вони залишили житло, роботу, практично все попереднє життя, щоб почати все з нового аркуша. Наше завдання – підтримати їх, допомогти їм, зрозуміти та бути солідарними.

З нагоди Міжнародного Дня біженця для ВПО, а також для осіб з інвалідністю з числа мешканців Трускавецької громади та для деяких інших пільгових категорій було організовано театралізовану екскурсію «Легенди давнього Трускавця». До організації приклалися міський голова м. Трускавця Андрій Кульчинський, секретар міської ради Наталія Пономаренко, Рада ВПО м. Трускавця (голова Тетяна Моісеєва-Шиленко) та Трускавецький інформаційно-курортний центр (директорка Галина Клепач).

Актори: Марія Настьошин, Андрій Юркевич, Володимир Наконечний.

Хоча маршрут екскурсії за протяжністю не надто довгий (від «Клюберга» до «Едварда»), зате надзвичайно насичений. Кожних декілька кроків у центрі курорту маємо цікаві об’єкти, надзвичайно захоплюючі історії, легенди, красу та глибокий символізм. Судіть самі: старовинні вілли, сакральні об’єкти, музеї, культурні установи, пам’ятники, ботанічні пам’ятки, надкаптажні споруди, цікаві історії двохсотлітнього курорту. А якщо їх ще розповідають колоритні персонажі з чудовим почуттям гумору, то екскурсія перетворюється на захопливу настроєву мандрівку.

Вулична театралізована екскурсія «Легенди давнього Трускавця» – це можливість гарно, з користю провести свій час та довідатися багато цікавого про курортну столицю України. Екскурсія проводиться щотижня за невеличку плату (150 гривень), записатися на неї можна в Трускавецькому інформаційно-курортному центрі (вул. Бориславська, 1). Сьогодні для ВПО вона була безкоштовною.

Фоторепортаж можна переглянути тут.

Перейти до вмісту