В електронному кабінеті платника з’явилися нові сервіси

        З 1 липня поточного року для платників єдиного внеску розширено функціонал електронного сервісу «Електронний кабінет платника» (сabinet.sts.gov.ua). Так, платникм мають можливість підготувати, заповнити та надіслати звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообовۥязкове державне соціальне страхування за новими формами.

       Нові можливості кабінету забезпечують повний спектр послуг для суб’єктів спрощеної системи оподаткування (І і ІІ група) щодо подання звітності відповідно до вимог чинного законодавства.

        Користуючись режимом приватної частини «Введення звітності», платники мають змогу створити та надіслати до контролюючих органів в електронному вигляді:

   податкову декларацію платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця та податкову декларацію платника єдиного податку третьої групи – юридичної особи;

   податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку(податковий розрахунок за ф. № 1ДФ);

   звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;

   повідомлення про прийняття працівника на роботу.

        За результатами обробки звітності квитанції 1 та 2 розміщуються в режимі «Вхідні/вихідні документи» особистого кабінету.

        Нагадуємо, що вхід до особистого кабінету здійснюється при наявності електронного цифрового підпису.Його можна отримати у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів або в кабінеті 102  Дрогобицької ОДПІ,  вул. Шевченка,9 м. Дрогобич.

                                                           Трускавецьке відділенні Дрогобицької ОДПІ

    

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *