«єРобота»: 42 учасники планують створити понад сотню нових робочих місць

З 8 до 21 травня цього року тривала 8 хвиля розгляду заяв учасників програми «єРобота». За її результатами 42 особи, бізнес-плани котрих розглядала комісія Львівського обласного центру зайнятості, отримають мікрогранти на розвиток або відкриття власної справи.

Схвалені Державним центром зайнятості у 8 хвилі бізнес-проєкти передбачають створення на Львівщині 101 нового робочого місця, зокрема у переробній галузі, сфері постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, закладах оптової та роздрібної торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування, будівельній індустрії, у медичних установах, транспортній галузі та ін. Майже 49% учасників проєкту останньої хвилів мають вищу освіту, 29% – середню спеціальну. Цього разу найбільше позитивних рішень про надання мікрогрантів отримали жителі Львова – 18 учасників.

Загалом від лютого до 21 травня цього року 288 представників бізнес-кіл (52 юридичних осіб і 236 фізичних осіб-підприємців), а також 49 тих, хто тільки має намір займатися підприємництвом, скористалися грантовою програмою «єРобота». Серед інших регіонів України наша область за кількістю отримувачів грантів лідирує (16% від загальної кількості позитивних рішень).

Подати заявку на отримання мікрогрантів можна на порталі «Дія». Львівський центр професійно-технічної освіти надає онлайн-консультації з аспектів реалізації грантової програми та написання бізнес-плану, а також на платформі ZOOM проводить дводенні семінари (деталі – тут).

Консультаційну підтримку з питань реалізації урядової ініціативи «єРобота» можна отримати у підрозділах Львівського обласного центру зайнятості, на телеграм-каналі ЛОЦЗ, а також у телефонному режимі за номером 096 682 51 83.

Львівський обласний центр зайнятості

Перейти до вмісту