Екскурсійну поїздку на Івано-Франківщину для дітей пільгових категорій та їх батьків, опікунів/піклувальників організувала служба у справах дітей Трускавецької міської ради.

   Екскурсія розпочалася з історико-меморіального музею Степана Бандери в селі Старий Угринів. Діти побачили унікальні експонати – особисті речі, що належали сім’ї С.Бандери; старовинні ікони та культові церковні речі; оригінальні документи періоду ОУН, УПА. Відвідали священичу резиденцію, в якій проживала родина Бандерів.

   Наступною зупинкою було село Крилос Галицького району. Там група завітала в Центр реабілітації та ре-інтродукції диких тварин, де познайомились з мешканцями, що перебувають на лікуванні: лисицею козулями, совами, орлами.

  Село Крилос на всю країну відоме музеєм історії давнього Галича. Тож, діти мали змогу побувати у палаці галицьких митрополитів, Галичині могилі, Успенській церкві 16 століття та на фундаментах Успенського собору 12 століття.

  Наша екскурсія закінчилась в місті Рогатин, де встановлений пам’ятник Роксолані (Анастасії Лісовській), дружині султана Османської імперії.  

  Івано-Франківщина подарувала дітям нові знання про культурну спадщину краю,  незабутні враження від мальовничих краєвидів та можливість на певний час відволіклась від початку нового навчального року. 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту