Юристи розповіли дошкільнятам про права та обов’язки

Галина Кітраль, заступник начальника відділу «Трускавецьке бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провела навчальну бесіду для дошкільнят садочка «Сонечко». Тема привничого заняття: «Правове виховання дітей дошкільного віку».
«Метою проведення правопросвітницького заходу є навчити дітей розуміти поняття «права», «обов’язки», поглибити знання про свої права (згідно Конвенції про права дитини), про правила, обов’язки, сім’ю, розвивати комунікативні навички, аналізувати ситуації, які характеризують порушення прав дитини, вчити зіставляти добрі та погані вчинки, зорієнтувати дітей, куди і до кого звертатися при вирішенні проблем порушення їх прав, виховувати почуття власної гідності, впевненості у собі», – зазначає Галина Кітраль.
Під час заходу дітям показали відеоролики «Азбука прав та обов’язків малят». Після перегляду, діти закріпили знання про те, що від дня народження дитина є громадянином своєї країни. У такій доступній формі діти дізналися про свої права та обов’язки.
Принагідно нагадуємо нашим читачам, що до Трускавецького бюро правової допомоги можна звернутися за адресою: м.Трускавець, вул. Данилишиних, 62. Графік роботи: понеділок-п’ятниця з 08:00 до 17:00 (крім святкових та вихідних днів, тел.: (03247)-5-05-30; моб.: 099-29-63-194

Залишити відповідь

Перейти до вмісту