З Днем міста, шановна Трускавецька громадо!

Чудеса бувають, і чудесне розпогодження на День Трускавця – яскраве тому підтвердження. Вмить площа Незалежності заповнилася людьми, а на серці проясніло так само, як і на небозводі.

Поміж концертними програмами, які підготували відділи освіти та культури Трускавецької міської ради, до містян та гостей Трускавця звернулися представники влади, щоб привітати всіх з подвійним святом – Днем міста та Днем батька.

Побажали Трускавцю миру, процвітання та подальших успіхів у розбудові начальник Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк, голова Бориславської міської територіальної громади Ігор Яворський та голова Східницької селищної територіальної громади Іван Піляк. Міський голова Трускавця Андрій Кульчинський щиро подякував нашим сусідам, котрі приїхали розділити радість відзначення 196-ліття курорту.

Після цього Андрій Кульчинський з нагоди Дня міста вручив нагороди волонтерам, котрі докладаються до наближення перемоги України. Він подякував їм за їхню жертовність та висловив надію, що наступний День міста в липні 2024 року Трускавець спільно з усією Україною святкуватиме гучно та радісно – як і належить переможцям. Бо ніхто не сумнівається в тому, що Україна переможе, а назва фестивалю «Пісня Перемоги», котрий зараз триває на центральній сцені громади, є цьому яскравим підтвердженням.

Зі святом, трускавчани, з Днем міста! Нехай наш Трускавець буде благословенний Богом як справжня перлина Підгір`я та всієї України!

Більше фото:

– з нагородження – тут,

– з концертної програми – тут.

Перейти до вмісту