З метою дотримання належного санітарного стану м. Трускавця, відповідно до вимог Правил благоустрою та враховуючи   зауваження відпочивальників міста, інспекція з благоустрою повідомляє про необхідність дотримання Правил благоустрою м. Трускавець (розділ III п.3.7).

 1. Не складувати будівельні відходи після проведення ремонтних робіт у квартирах на прибудинкових територіях,не складувати листя ,траву та гілки біля майданчиків для збору ТПВ, а укладати угоду із спеціалізованими організаціями на вивіз. Недопускати утворення сміттєзвалищ біля майданчиків для збору ТПВ.

 2. Забороняється розміщення та/або залишення будівельних матеріалів (піску, щебеню, мішків із матеріалами та ін.), будівельного сміття та відходів на прибудинкових територіях, територіях житлової та громадської забудови, тротуарах, крім робіт, пов’язаних з елементами благоустрою (у цих випадках забороняється розміщення та/або залишення будівельних матеріалів понад визначені відповідним дозволом терміни проведення цих робіт), а також складування будівельного сміття на території розміщення контейнерів для твердих побутових відходів.

 3. Забороняється складувати та спалювати опале листя та траву на об’єктах благоустрою, передбачених цими Правилами.»

 

                                                   

                

         З повагою інспекція з благоустрою м.Трускавець

Перейти до вмісту