Учениці СЗШ №1 стали переможницями міського дебатного турніру з політичних реформ

13 листопада відбувся дебатний турнір з політичних реформ серед старшокласників, який проходив у НВК “СЗШ 2-гімназія” м. Трускавець. На турнір зголосились 24 учасники з Трускавецьких шкіл: СЗШ №1, НВК “СЗШ 2-гімназія”, СЗШ 3 м.Трускавець.

Дебати проходили в форматі роботи британського парламенту, у якому були представлені сторона Уряду та сторона Опозиції. Учні спробували себе в ораторстві та аргументації, а також умінні захищати власну позицію з таких тем, як: сприяння відкритості Парламенту під час війни, запровадження суду присяжних, в якому присяжні розв’язуватимуть питання про винуватість особи у вчиненні злочину; повернення партійної звітності перед НАЗК.

У результаті фіналістами стали:

3-тє місце розділили: команда «Монстера» – Савчин Софія, Кіс Марта (НВК “СЗШ 2-гімназія”) та команда «За справедливість» – Нестеренко Софія, Максимов Лілія (Трускавецька перша школа)

2-ге місце – команда «Творчі» – Закутинський Любомир, Лузичак Юліана (СЗШ 3 м.Трускавець)

1-ше місце – команда «Чік-чік» – Петегерич Оксана, Співак Олівія (Трускавецька перша школа)

Вітаємо фіналістів та команду-переможця «Чік-чік», яка представлятиме Трускавецьку громаду на національному дебатному турнірі в Києві.

Суддями у дебатному турнірі виступили представники Трускавецького міського суду Львівської області Корчинський Віталій, Лесович Ірина та головний спеціаліст з ІТ Симович Віталій.

Захід організований ВІ «Активна Громада» в Дрогобичі у співпраці із НВК “СЗШ 2-гімназія” м. Трускавець, зокрема Людмилою Лесишак, заступницею директора із виховної роботи НВК “СЗШ 2-гімназія”.

Захід проводиться в рамках проєкту «Активна Громада: Право вибору», який здійснюється завдяки підтримці Національного Демократичного Інституту (NDI) та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). За матеріалами Активна громада міста Дрогобич.

Перейти до вмісту