Тризуб

Україна
Трускавецька міська рада
Львівської області
Виконавчий комітет

Про відмову у наданні дозволу ТзОВ «Таймай» на розміщення зовнішньої реклами у м.Трускавець

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я 

від ___ ______________2019 р.                     №____

Про відмову у наданні дозволу
ТзОВ «Таймай» на розміщення
зовнішньої реклами у м.Трускавець

          Відповідно до ст.30 ч.1 п.п.13 «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про рекламу», постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», та рішення сесії міської ради від 26.03.2019 р. №1261 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Трускавці», розглянувши заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «Таймай» про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Відмовити Товариству з обмеженою відповідальністю «Таймай», що зареєстроване у м. Трускавець, бульвар Юрія Дрогобича,1 у видачі дозволу на розміщення зовнішньої реклами – сіті-лайту розміром 1,2м х 1,8м по вул. С.Бандери (ліворуч сходів, що ведуть у Костел Внебовзяття Пресвятої Діви Марії) у зв`язку з тим, що рекламний засіб перешкоджатиме видимості наявного дорожнього знаку «В`їзд заборонено», відповідно до ст.16 Закону України «Про рекламу», п.34 Типових правил розміщення зовнішньої реклами, п.4.2 Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Трускавці.
  2. Відмовити Товариству з обмеженою відповідальністю «Таймай», що зареєстроване у м. Трускавець, бульвар Юрія Дрогобича,1 у видачі дозволу на розміщення зовнішньої реклами – сіті-лайту розміром 1,2м х 1,8м по бульв. Ю.Дрогобича (озеленена частина пішохідної доріжки), у зв’язку з тим, що розміщення рекламних засобів забороняється на пішохідних доріжках, відповідно до ст.16 Закону України «Про рекламу», п.35 Типових правил розміщення зовнішньої реклами та п.4.6 Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Трускавці.
  3. Робочому органу надати заявнику вмотивовану відповідь із зазначенням підстав про відмову у отриманні дозволу на розміщення зовнішньої реклами.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Ткаченка.

Міський голова                                                                     А. Кульчинський

Перейти до вмісту