Тризуб

Україна
Трускавецька міська рада
Львівської області
Виконавчий комітет

Рішення виконавчого комітету № 140 від 04.11.2020р. “Про внесення змін до облікової квартирної справи”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від 04 листопада 2020   року           № 140
 
Про внесення змін до облікової квартирної
справи Буклова Юрія Миколайовича

 

            Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантій їх соціального захисту», Житлового кодексу УРСР, Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, затвердженими Постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984р. № 470, розглянувши заяву і подані документи гр. Буклова Юрія Миколайовича, та пропозиції громадської комісії по житлових питаннях при міськвиконкомі, виконавчий комітет Трускавецької міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Внести зміни до облікової квартирної справи № 1411 Буклова Юрія Миколайовича, у зв’язку з народженням дочки та сина. На квартирному обліку перебуває з 31.03.2016 року складом сім’ї три особи та рахувати склад його сім’ї п’ять осіб (він, дружина, син, син, донька).
  2. Включити в списки першочергового одержання житла сім’ю Буклова Ю.М., склад сім’ї п’ять осіб як багатодітну сім’ю та як учасника бойових дій. Буклов Ю.М. брав безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України перебуваючи безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції, відповідно до п.14 ст.12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.

Міський голова                                                       А. Кульчинський

Перейти до вмісту