РІШЕННЯ виконавчого комітету № 24 від 15.12.2020р. “Про надання дозволу на проведення Різдвяного Вернісажу 18 грудня – 17 січня у м.Трускавці”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т 

Р І Ш Е Н Н Я

Від 15 грудня 2020 року                   24

Про надання дозволу на
проведення Різдвяного Вернісажу
18 грудня – 17 січня у м.Трускавці 

          Розглянувши листа ТОВ «Львівські Ярмарки», керуючись п.8, абзацу а статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законами України “Про регулювання містобудівної діяльності”“Про захист прав споживачів”“Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”“Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”, постановами Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 № 833 “Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів”, від 30.03.94 № 198 “Про затвердження Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони”, наказу Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 08.07.96 № 369 “Про затвердження Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі”, наказом міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 244 від 21.10.2011р. «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», з метою популяризації українських народних традицій та промоції курорту, виконавчий комітет міської ради                                                   

В И Р І Ш И В :

  1. Надати дозвіл ТОВ «Львівські Ярмарки» на проведення Різдвяного Вернісажу 2021 у м.Трускавці на бульв.Торосевича на період з 18.12.2020р. по 17.01.2021р.
  2. До початку проведення діяльності керівнику ТОВ «Львівські Ярмарки» необхідно:
– виготовити викопіювання з генплану міста з нанесенням місця розташування стилізованих дерев’яних будиночків та погодити в управлінні містобудування, архітектури та землекористування ТМР;
– погодити умови дотримання пожежного нагляду у Трускавецькому МВ ГУ ДСНС України у Львівській області;
– заключити договір про надання послуг обслуговування території з КП «Парк курортний»;
– погодити асортиментний перелік реалізованих продуктів в управлінні Держпродслужби м.Дрогобича (вул.Трускавецька, 124).
  1. З метою протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції COVID-19, при організації роботи Різдвяного Вернісажу 2021, ТОВ «Львівські Ярмарки» зобов’язані забезпечити дотримання всіх протиепідеміологічних вимог та рекомендацій МОЗ і Головного державного санітарного лікаря України.
  2. Діяльність здійснювати згідно Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, затверджених Постановою КМУ № 833 від 15.06.2006 року та Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі, затверджених Наказом Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України № 369 від 08.07.1996р.
  3. Трускавецькому відділенню поліції Дрогобицького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області вжити заходів щодо забезпечення безпеки і правопорядку під час проведення Різдвяного Вернісажу 2021.
  4. При задіянні найманих працівників ТОВ «Львівські Ярмарки» зобов’язане оформити з ними трудовий договір та виплачувати зарплату не нижче законодавчо встановленого розміру.
  5. 7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Ткаченка.

Міський голова                                                                 А. Кульчинський