Тризуб

Україна
Трускавецька міська рада
Львівської області
Виконавчий комітет

Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення що, надаються КП «ВОДОДАР» Бориславської міської ради

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 від                        2022 року                 №                            

Про встановлення тарифів на послуги
з централізованого водопостачання та
централізованого водовідведення що ,
надаються КП «ВОДОДАР»
Бориславської міської ради

          Відповідно до п.п.2 п.а ст.28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.10 Закону України „Про житлово-комунальні послуги”, постанови Кабінету Міністрів України № 869 від 01.06.2011 року „Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги”, наказів Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України „Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності” від 05 червня 2018 року № 130 та „Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення” від 12 вересня 2018 року № 239, звернення комунального підприємства „Вододар” від 04.02.2022р., виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Встановити на території Трускавецької територіальної громади комунальному підприємству „Вододар” Бориславської міської ради тариф на послугу з водопостачання споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання (населення, бюджетні установи, інші споживачі), в розмірі 46,31 грн/м3 (з ПДВ).
  2. Встановити на території Трускавецької територіальної громади комунальному підприємству „Вододар” Бориславської міської ради тариф на послугу з водовідведення для всіх споживачів в розмірі 13,12 грн/м3 (з ПДВ).
  3. Затвердити комунальному підприємству „Вододар” Бориславської міської ради структуру тарифів згідно з додатком цього рішення.
  4. Встановити, що рішення набирає чинності з ______________ 2022 року.
  5. Зобов’язати комунальне підприємство „Вододар” (Лопушанський Ярослав) інформувати споживачів про зміну тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (з посиланням на це рішення) відповідно до вимог Закону України „Про житлово-комунальні послуги”.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Балицького О. М.

Міський голова                                                   Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ


Перейти до вмісту