Рішення виконавчого комітету № 103 від 06.05.2016р. “Про надання дозволу на укладення договору найму на квартиру № 28 по вул.П.Сагайдачного,10у м.Трускавці”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від  06  травня 2016 року        №  103

 

Про надання дозволу на укладення
договору найму на квартиру№ 28 по
вул. П.Сагайдачного,10у м.Трускавці

 

              Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.106 Житлового кодексу УРСР, розглянувши заяву від гр.Боднара Олега Михайловича та беручи до уваги пропозиції громадської комісії по житлових питаннях при міськвиконкомі, виконавчий комітет Трускавецької міської ради

В И Р І Ш И В :

 

1. Дозволити укласти договір найму та відкрити особовий рахунок на квартиру № 28  по вул. П.Сагайдачного, 10 на ім’я Боднара Олега Михайловича, у зв’язку із смертю Боднара Михайла Михайловича, який був основним квартиронаймачем .

        Квартира № 28 по вул. П. Сагайдачного, 10 складається з трьох кімнат житловою площею – 37,1 кв. м. з кухнею та усіма комунальними вигодами. 

 

               2. КП «Трускавецьжитло» укласти договір найму та відкрити особовий рахунок на ім’я Боднара Олега Михайловича на квартиру № 28 по вулиці П.Сагайдачного, 10 склад сім’ї якого дві особи (він, син).

              3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського головиО.Балицького.

 

         Міський голова                                                        А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *