Вперше за десятки років школа в Орові модернізується

З укрупненням громад було багато скептиків, які вважали, що села не отримають гідної уваги від влади, однак ці перестороги не справдились, принаймні у Трускавецькій громаді. Так, у порівнянні з іншими освітніми установами нашого регіону, які роками очікують на ремонти та оновлення технічної бази, школи нашої громади, з року в рік все більше модернізують, зокрема й Орівський ЗЗСО І-ІІІ ст.

Впродовж літнього періоду в Орівській школі проводилися роботи по створенню сучасного й безпечного освітнього середовища. Про це розповіла директорка освітнього закладу Оксана Логин. За канікулярний час облаштували шкільне подвір’я бруківкою, відремонтували й замінили покрівлю однієї із будівель ЗЗСО, вимурували пічку в кабінеті історії, придбали спортивне обладнання (м’ячі, тенісний стіл, футзальні ворота, фітнес-станцію), сучасну комп’ютерну техніку (11 комп’ютерів, телевізор), шкільні меблі (парти та стільці), зробили ремонт кабінету інформатики. Зараз на завершальному етапі – капітальний ремонт приміщення їдальні, яке незабаром поповниться сучасним технологічним обладнанням і меблями. Харчоблок має забезпечувати гарячими обідами школярів. Усі ці позитивні перетворення є заслугою старань громади села, міської влади та благодійників (місцевих і закордонних).

«Від нашої освітянської родини висловлюємо щиру подяку депутатському корпусу Трускавецької міської ради, голові Трускавецької міської ради Андрію КУЛЬЧИНСЬКОМУ, начальнику відділу освіти Трускавецької міської ради Оресту ЛОБИКУ, нашому земляку Василю КОЛОСУ за спонсорську допомогу з облаштуванням пічки та всім причетним до створення сучасного освітнього середовища і вагомий внесок у розвиток освіти с. Орів», – зазначила директорка Орівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Оксана Логин.

Осучаснення та модернізація усіх шкіл громади є важливим напрямком роботи міської влади. Адже є усвідомлення, що запорукою успішного навчального процесу є не тільки майстерність учителів, старанність учнів, а ще й умови, в яких школярі здобувають знання. Міський голова Андрій Кульчинський цей процес тримає на особистому контролі, адже в оновлених школах учні навчаються краще, про це свідчать не лише вчителі, а й дані останнього підсумкового мультимедійного тесту в якому серед переможців, завдяки високим балам випускників, постав Трускавецький НВК «СЗШ№2-гімназія». Оновлення тривають не лише в Орівській школі, про що ми розповімо у наступних дописах.

Перейти до вмісту