Рішення виконавчого комітету № 134 від 27.07.2017р. “Про погодження влаштування автомобільного заїзду, проведення благоустрою та обслуговування прилеглої території до земельної ділянки на площі Чорновола”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА  МІСЬКА  РАДА

Львівської  області

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  27  липня  2017 року         №  134              

Про погодження влаштування автомобільного
заїзду, проведення благоустрою та
обслуговування прилеглої території до
земельної ділянки на площі Чорновола           

            Керуючись ч.а п.7 ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, п.4.1 розд.IV “Правил благоустрою м.Трускавця” затверджених рішенням Трускавецької міської ради № 634 від 30.01.2014р., розглянувши заяву гр. Наконечний В.О.,  виконком міської ради

В  И  Р  І  Ш  И  В :

  1. Погодити влаштування автомобільного заїзду гр.Наконечному В.О.та проведення благоустрою, прибирання і належного утримання прилеглу територію до земельної ділянки на площі Чорновола, згідно схем-плану, що додається (додаток №1).
  2. Зобов’язати гр. Наконечного В.О. провести роботи по благоустрою прилеглої закріпленої території у відповідності до погодженого плану благоустрою.
  3. У відповідності до Правил благоустрою, затверджених рішенням Трускавецької міської ради № 634 від 30.01.2014р., попередити, що утримувач несе відповідальність за невиконання заходів з благоустрою, озеленення і прибирання закріпленої за ним території у відповідності до Закону.
  4. Порядок здійснення благоустрою, озеленення та утримання закріплених територій здійснювати у відповідності пп.10. п.7.4 розд. VII  затверджених Трускавецькою міською радою “Правил благоустрою м.Трускавця”.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови   О.Балицького.

Міський голова                                                                           А. Кульчинський

            Додаток.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *