Навчання для вчителів математики

Учителі мають мати чітке розуміння власних сильних сторін і сфер професійної діяльності, що потребують покращення; мають моделювати важливість інвестування свого часу в професійний розвиток

Професійний стандарт вчителя є одним із основних нормативних документів, що регламентують діяльність педагогічного працівника. Цим документом встановлено умови праці та допуску до роботи, затверджені кваліфікаційні вимоги до професійних компетентностей, які враховуються під час атестації та сертифікації.

31.01.2024 року консультантом Центру професійного розвитку педагогічних працівників Галиною Мілян було проведено навчання для вчителів математики Трускавецької ТГ «Професійний стандарт вчителя».

Педагоги працювали в групах. Вони обговорили трудові функції та компетентності, якими має володіти вчитель ЗЗСО відповідно до кожної кваліфікаційної  категорії. До роботи були долучені спікери: Сондей Н.В., Орівський ЗЗСО І-ІІІ ст.; Данилко О.М., СЗШ № 3; Дашко Н.В., СЗШ № 3; Домська О.М., Доброгостівський ЗЗСОІ-ІІІ ст.; Хоньків Т.С., Уличненський ЗЗСО.

Підсумовуючи – професійний стандарт є орієнтиром педагога у діяльності  та виборі курсів підвищення кваліфікації, які відповідають його потребам у професійному зростанні вчителя НУШ.

Перейти до вмісту