Рішення виконавчого комітету № 147 від 31.05.2016р. “Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг”

 

 

 

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  31  травня  2016року         147

 

Про затвердження інформаційних
та технологічних карток
адміністративних послуг

            Відповідно до Законів України статті 8  “Про адміністративні послуги”, Закону України від 26 листопада 2015 р. № 835-VIII «Про внесення змін до Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців” та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», Закону України від 26 листопада 2015 р. № 834-VIII «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», розпорядження Кабінету Міністрів України №523-р від 16.05.2014р. «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг», розпорядження Кабінету Міністрів України № 1395-р від 25.12.2015р. «Деякі питання надання адміністративних послуг у сферах державної реєстрації речових прав нанерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб,фізичних осіб — підприємців та громадських формувань», керуючись статтею 27 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні, на виконання рішення Трускавецької міської ради № 573 від 24.10.2013р. «Про утворення Центру надання адміністративних послуг»”, виконавчий комітет

В И Р І Ш И В :

      1. Доповнити рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради  від 25.12.2013р №253 “Про затвердження регламенту ЦНАП, інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг” додатками 7, 8.

         2. Затвердити інформаційні картки адміністративних послуг в кількості 11 од., які надаються через ЦНАП, згідно з додатком 7.

        3. Затвердити технологічні картки адміністративних послуг в кількості 11 од., які надаються через ЦНАП, згідно з додатком 8.                                                              

    4. Відділу інформаційної політики та зв’язків з громадськістю забезпечити оприлюднення даного рішення  на офіційному сайті Трускавецької міської ради.

       5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючу справами виконкому Петранич О.М.

Міський голова                                                               А.Кульчинський

 Додатки до рішення 7 та 8 – картки адмінпослуг ЦНАП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *