Рішення виконавчого комітету № 165 від 30.08.2018р. “Про затвердження результатів конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Трускавця”

                                                    УКРАЇНА                                              

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т 

Р І Ш Е Н Н Я 

Від 30 серпня 2018 року                   № 165 

Про затвердження результатів конкурсу
з визначення виконавця послуг з
вивезення побутових відходів на
території міста Трускавця

             Відповідно до п. 6 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про відходи», керуючись постановами Кабінету Міністрів України від 10.12.2008р. № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», від 16.11.2011р. №1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», рішення Трускавецької міської ради від 19.06.2018 року №966 «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Трускавця», з метою впорядкування та належної організації діяльності у сфері поводження з побутовими відходами в місті Трускавці, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Затвердити рішення конкурсної комісії з визначення переможця конкурсу з надання послуг зі збирання та перевезення твердих побутових відходів на території м.Трускавець – визнати переможцем  конкурсу – ДП  «Комунальник Плюс» ТзОВ «Комунальник 1», згідно протоколу № 3-18 від 13 серпня 2018 року (додаток 1). 
  2. Укласти з переможцем конкурсу Договір про надання послуг зі збирання та перевезення твердих побутових відходів на території м. Трускавець терміном на 10 років.
  3. Контроль за виконанням цього рішення  покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Балицького О. 

Міський голова                                                                                                       А.Кульчинський

          Додаток.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *