Рішення виконавчого комітету № 215 від 19.11.2019р. “Про виключення (зняття з обліку) захисної споруди № 50108/1 (місце розташування – м.Трускавець, бульвар Юрія Дрогобича, 2) з фонду захисних споруд цивільного захисту міста Трускавця Львівської області”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

Від 05  грудня 2019 року          № 215


Про виключення (зняття з обліку) захисної
споруди № 50108/1 (місце розташування –
м.Трускавець, бульвар Юрія Дрогобича, 2)
з фонду захисних споруд цивільного захисту
міста Трускавця Львівської області 

         Керуючись п. 1 ст. 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кодексом цивільного захисту України, беручи до уваги лист Державної служби України з надзвичайних ситуацій (вих. № 16-15774/162 від 05.11.2019 року) та рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (протокол № 5 від 22.11.2019 року), виконавчий комітет Трускавецької міської ради,

   В И Р І Ш И В :

  1. Виключити (зняти з обліку) захисну споруду № 50108/1 (місце розташування – м.Трускавець, бульвар Юрія Дрогобича, 2 – балансоутримувач ПрАТ «Трускавецькурорт») з фонду захисних споруд цивільного захисту міста Трускавця Львівської області, як таку що зруйнована.
  2. Сектору з питань цивільного захисту населення Трускавецької міської ради (І.Зомбік):
2.1. Скерувати дане рішення про виключення (зняття з обліку) захисної споруди  № 50108/1 з фонду захисних споруд цивільного захисту міста Трускавця Львівської області до Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Головного управління ДСНС України у Львівській області та Департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.
2.2. Проінформувати балансоутримувача (ПрАТ «Трускавецькурорт») про виключення (зняття з обліку) захисної споруди № 50108/1 з фонду захисних споруд цивільного захисту міста Трускавця Львівської області.
2.3. Внести відповідні зміни у розділ ІІ «Протирадіаційні укриття (ПРУ) міста» Фонду захисних споруд цивільного захисту міста Трускавця Львівської області.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.

Міський голова                                                                            А.Кульчинський

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *