Тризуб

Україна
Трускавецька міська рада
Львівської області
Виконавчий комітет

Рішення виконавчого комітету № 220 від 27.12.2019р. “Про погодження благоустрою та обслуговування прилеглої території до житлового будинку № 38 по вул.Мазепи з влаштуванням гостьової стоянки автотранспорту”

УКРАЇНА
ТРУСКАВЕЦЬКА  МІСЬКА  РАДА
Львівської  області

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  27 грудня 2019 року         №  220       

Про погодження благоустрою та
обслуговування прилеглої території до
житлового будинку № 38 по вул.Мазепи з
влаштуванням гостьової стоянки автотранспорту  

          Керуючись п.7 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.4.1 розд.IV «Правил благоустрою м.Трускавця» затверджених рішенням Трускавецької міської ради № 634 від 30.01.2014р., беручи до уваги заяву голови ОСББ «Гошів 38» Ю.Хомика, виконком міської ради

В  И  Р  І  Ш  И  В :

  1. Погодити проведення робіт з благоустрою та обслуговування прилеглої території до житлового будинку № 38 по вул.Мазепи з влаштуванням гостьової стоянки автотранспорту, згідно проекту, що додається (додаток №1).
  2. Зобов’язати ОСББ «Гошів 38» провести роботи по благоустрою прилеглої території до житлового будинку № 38 по вул. Мазепи з влаштуванням гостьової стоянки автотранспорту у відповідності до погодженого проекту благоустрою.
  3. У відповідності до Правил благоустрою, затверджених рішенням Трускавецької міської ради № 634 від 30.01.2014р., попередити, що утримувач несе відповідальність за невиконання заходів з благоустрою, озеленення і прибирання закріпленої за ним території у відповідності до Закону.
  4. Порядок здійснення благоустрою, озеленення та утримання закріплених територій здійснювати у відповідності пп.10 п.7.4 розд.VII  затверджених Трускавецькою міською радою «Правил благоустрою м.Трускавця».
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.

Міський голова                                                                                  А. Кульчинський

       Додаток.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту