Тризуб

Україна
Трускавецька міська рада
Львівської області
Виконавчий комітет

Рішення виконавчого комітету № 3 від 01.02.2018р. “Про встановлення тарифів на послуги ТОВ “ТКО «Комфорт-Сервіс” з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від  01  лютого  2018 року             №  3                               

Про встановлення тарифів на послуги ТОВ
“ТКО «Комфорт-Сервіс” з утримання будинків
і споруд та прибудинкових територій

 

          Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю “Трускавецьке комунальне об`єднання «Комфорт-Сервіс” щодо встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, на підставі ст. 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 N 869 “Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги”, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 № 390 “Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обгрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад”, виконавчий комітет Трускавецької міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Встановити для ТОВ “ТКО «Комфорт-Сервіс” тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій згідно з додатком 1.
  2. Відділу інформаційної політики та зв’язків з громадськістю міської ради оприлюднити дане рішення на сайті Трускавецької міської ради.
  3. Рішення набуває чинності через 15 днів з дня його офіційного оприлюднення в друкованих засобах масової інформації.
  4. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 15.02.2012 року  № 23 «Про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для житлових будинків м.Трускавець, які обслуговує комунальне підприємство «Трускавецьжитло», з дати введення в дію тарифів, встановлених даним рішенням.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Балицького О.М.

Міський голова                                                                          А. Кульчинський

            Додаток.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *